تمدید مهلت شرکت در ویژه برنامه مجازی ماه عاشقی

.

تمدید مهلت شرکت در ویژه برنامه مجازی ماه عاشقی

تمدید مهلت شرکت در ویژه برنامه مجازی ماه عاشقی
مهلت شرکت در بزرگترین مسابقه مجازی ستاد ازدواج دانشجویی و بهره مندی از جوایز متنوع آن برای دانشجویان و فارغ الحصیلان، تا پنجم خردادماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: زمان شرکت در ویژه برنامه ماه عاشقی پیش از این، ششم اردیبهشت تا سوم خردادماه اعلام شده بود که طی این مدت بیش از 6هزار نفر اعم از مجرد و متاهل از آن استقبال کردند؛ در عین حال بدلیل درخواست های مکرر مخاطبانی که تا امروز امکان شرکت در برنامه را پیدا نکرده اند، این مهلت تا پنجم خردادماه تمدید شد.
وی افزود: این مسابقه سراسری، ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان مجرد و متاهل دهه90(سال های 90 تا99) بوده و ده ها سفر مشهدمقدس(در قالب طرح ملی همسفرتابهشت) و کارت هدیه میلیونی از جمله جوایز ارزنده آن است.
غلامی مقدم با اشاره به اینکه برای اتباع و دانشجویان غیرایرانی نیز امکان شرکت در این ویژه برنامه وجود دارد، خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاع از جزئیات شرکت در این برنامه می توانند به سایت nahad.ir یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج(قابل دانلود از کافه بازار) مراجعه و سوالات تلفنی خود را نیز با شماره همراه 09031333849 مطرح کنند./


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟