مسابقه ماه عاشقی آغاز شد

..

مسابقه ماه عاشقی آغاز شد

ماه عاشقی میزبان دانشجویان سراسر کشور در ایام رمضان

ستاد ازدواج دانشجویی در ایام ماه مبارک رمضان با ماه عاشقی دانشجویان و فارغ التحصیلان را همراهی می کند.

مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: پس از اجرای موفق ویژه برنامه نوروزی پیک عاشقی که با استقبال بالای مخاطبین روبرو شد و با توجه تداوم شرایط خاص بهداشتی کشور، ویژه برنامه ماه مبارک رمضان نیز بصورت مجازی اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: ویژه برنامه ماه مبارک رمضان نیز با عنوان ماه عاشقی و در گستره وسیع تر، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مجرد و متاهل کشور(طی دهه90 ) برنامه ریزی شده است.

غلامی مقدم تصریح کرد: ویژه برنامه ماه عاشقی در بخش متاهلین، چهار مسابقه یار مهربان، آوای کتاب، قاب ماندگار و آیه های زندگی و در بخش مجردین افزون بر این چهار مسابقه، مسابقه الفبای ما شدن را هم شامل می شود.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اشاره به جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی پیش بینی شده برای برندگان ماه عاشقی، خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاع از شرایط و جزئیات این ویژه برنامه می توانند به سایت nahad.ir یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج(قابل دانلود از کافه بازار) مراجعه و جهت طرح سوالات تلفنی خود با شماره 09031333849 تماس بگیرند.


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟