تداوم برنامه های مراسم ازدواج دانشجویی در قالب پیک عاشقی

.

تداوم برنامه های مراسم ازدواج دانشجویی در قالب پیک عاشقی

باتوجه به شیوع کرونا صورت می گیرد؛
تداوم برنامه های مراسم ازدواج دانشجویی در قالب پیک عاشقی

ستاد ازدواج دانشجویی پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، برنامه های بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفرتابهشت) را در قالب «پیک عاشقی» برای زوج های دانشجو دنبال می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: امسال در بازه دی تا اوایل اسفندماه، حدود ۸هزار زوج دانشجو در قالب 18کاروان به مشهد مقدس اعزام شدند اما با شیوع ویروس کرونا، این سفرها تا اطلاع ثانوی، تعلیق و ویژه برنامه ای با عنوان «پیک عاشقی» برنامه ریزی شده است.

وی هدف از برنامه پیک عاشقی را تداوم ارتباط با زوج های دانشجو و استفاده بهینه آنان از اوقات فراغت ایجاد شده در اسفندماه و نیز ایام نوروز دانست و افزود: همه زوج های دانشجوی کشور که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 93 تا پایان سال98 باشد می توانند از این برنامه و مزایای آن بهره مند شوند.

غلامی مقدم با اشاره به اینکه ویژه برنامه پیک عاشقی از 24 اسفندماه آغاز شده و تا 15فروردین ماه ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: این برنامه شامل چهار مسابقه با عناوین «یار مهربان»، «تجربه نگاری»، «هفتگی» و «روزانه عیدانه» است و علاقمندان جهت اطلاع از جزئیات شرکت در این مسابقات می توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی(nahad.ir) ویا اپلیکیشن باشگاه ازدواج(قابل دریافت از بازار) مراجعه کنند.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی،20سفر مشهد برای بیست زوج و ده ها کارت هدیه بانکی را از جمله جوایز «پیک عاشقی» برشمرد و گفت: زوج های شرکت کننده در هر چهار بخش برنامه که بالاترین امتیاز را داشته باشند، افزون بر جایزه دریافتی از بخش ها، در قرعه کشی جایزه ویژه نیز شرکت داده می شوند


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟