اگر انسان بداند که امام زمان بر اعمال و افکارش آگاه است ...

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور: اگر انسان بداند که امام زمان بر اعمال و افکارش آگاه است باعث می‌شود هیچ مشکلی انسان را از پای در نیاورد.

اگر انسان بداند که امام زمان بر اعمال و افکارش آگاه است ...

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی کشور، حجت الاسلام محمدمهدی صالحی در ویژه برنامه مهروماه از مجموعه برنامه های فرهنگی آموزشی بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی در جمع بیست و هفتمین کاروان همسفرتابهشت گفت: در آستانه میلاد سراسر نور حضرت بقیه الله اعظم روحی و ارواحنا فداه، آرزوی زندگی مملو از سعادت و خوشبختی برای شما عزیزان از خداوند متعال مسئلت دارم.


وی یادآور شد: خوشحالم که در این اتفاق مبارک کنار شما هستم و توفیق الهی که نصیب شما شده را نظاره گر هستم.
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور ابراز داشت: خرسندم که در فضای پر از موانع بر سر راه ازدواج، با دل و جرئت قوی و امید به آینده پا به این عرصه نهادید تا با تدبیر طراح زندگی مشترک خود باشید و با تجربه اندوزی کار و کسب حلال در زمان دانشجویی، معشیت خود را برای آینده تضمین کنید.معاون فرهنگی آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور اشاره کرد: به یاد داشته باشید، بخشی از هدف اصلی خلقت وجود امام زمان بوده و هست.


همچنین صالحی خاطره ای در باب این هدف نقل کرد که در زمان تشرف به حضور آیت الله بهجت در حدود ۲۰ سال پیش، ایشان در توصیه به جوانی که مشکلات معیشتی بر وی حادث شده بود، فرمودند: اگر انسان بداند که امام زمان به تمامی بر اعمال و افکارش آگاه است باعث می شود هیچ مشکلی انسان را از پای در نیاورد، بنابرانی در مواقع مشکلات خلوت کنید، با عنایت و اراده ایشان مشکلات حل خواهد شد. البته گاهی به ظاهر مشکل حل نشده است، بدانید و آگاه باشید که صلاح کار این بوده و پس از گذشت چندی درک این صلاح را بدست خواهید آورد و در خواهید یافت که بهترین اتفاق برای شما مقدر گردیده است.


در پایان با حضور حجت الاسلام محمدمهدی صالحی از زوج جوانی که از خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده به پاسداشت روز ملی ارتش به صورت نمادین در قالب جشنواره ۱۰۱ فیروزه تقدیر به عمل آمد.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!