حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎ها در هفدهمین کاروان همسفر تا بهشت

جشن ازدواج دانشجویی هفدهمین کاروان همسفر تا بهشت با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎ها در حرم مطهر رضوی برگزار می‎گردد.

حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎ها در هفدهمین کاروان همسفر تا بهشت

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، سوم اسفند ماه، هفدهمین کاروان طرح ملی همسفر تا بهشت در قالب 627 زوج وارد مشهد مقدس شدند و آئین افتتاحیه این کاروان در حرم مطهر رضوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصطفی رستمی برگزار می گردد.
از این تعداد 136 زوج از دانشگاه آزاد شیراز، 75 زوج از اصفهان و مابقی از سایر دانشگاه ها به مشهد مقدس اعزام شده اند.
ستاد ازدواج دانشجویی کشور تاکنون میزبان تعداد 5705 زوج دانشجو در قالب بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت، طی شانزده دوره متوالی بوده است.
برنامه های آموزشی فرهنگی متنوعی برای سه روز اقامت دانشجویان توسط ستاد ازدواج دانشجویی تدارک دیده شده است که طبق این برنامه پس ازورود به مشهد مقدس و اسکان، عصر روز اول بعد ازاقامه نماز مغرب در حرم مطهر رضوی زوجین دانشجو می توانند با شرکت در برنامه آموزشی با عنوان (فرصت عاشقی) از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها که در رواق حضرت زهرا(س) برگزار می شود استفاده کرده و در پایان مراسم، مهمان خوان پربرکت امام رضا«ع» شوند.
در صبح روز دوم، زوجین دانشجو می توانند با حضور در مراسم سخنرانی دکتر رضا ناظری، کارشناس مشاور خانواده رسانه ملی که در سالن صبا برگزار می شود، ضمن استفاده از سخنان ارزشمند این مشاور خانواده، امتیازات فیروزه ای خود را افزایش داده و بعد از مراسم سخنرانی در کارگاه های آموزشی، شرکت نمایند.
بعدازظهر همان روز در برنامه مهر و ماه تئاتری با محوریت مهارت های زندگی توسط بازیگران مجرب تئاتر برگزار می گردد و در پایان تئاتر دکتر صادقیان به جمع بندی محتوایی این برنامه خواهد پرداخت.
در انتهای مراسم برنامه مفرح «عاشق شو» برای اهدای جوایز و تقدیر از برگزیدگان جشنواره 101 فیروزه در نظر گرفته شده است.
در صبح روز سوم برنامه زیارت سحرگاهی مخیر برای زوجین در نظر گرفته شده است و دانشجویان بعد از صرف صبحانه به میزبانی ستاد روابط ازدواج دانشجویی، می توانند در برنامه گردشگری بازدید از موزه های آستان قدس شرکت نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!