از سوی روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی اعلام شد: طرح تشویقی مادرانه ویژه زوج های جوان دانشجو

روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی کشور با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای ترویج فرهنگ فرزندآوری از اجرایی شدن طرح تشویقی مادرانه برای زوج های جوانی که پیش تر در بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی شرکت داشته اند و حداکثر تا یک سال پس از تاریخ تشرف به مشهد مقدس، به نعمت فرزند، زندگیشان متبرک شده است؛ خبر داد.

از سوی روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی اعلام شد: طرح تشویقی مادرانه ویژه زوج های جوان دانشجو

بر این اساس زوجین گرامی که مشمول این طرح باشند، باید در کارگاه های آموزش مجازی «مهارت های فرزندپروری» در سامانه ازدواج و یا در کارگاه های آموزشی حضوری شرکت نمایند تا ضمن یادگیری این مهارت ها حائز دریافت جوایز نفیس مادی و معنوی این طرح تشویقی گردند.
لازم به ذکر است مشمولان این طرح بایستی در سامانه ازدواج دانشجویی نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال مدارک هویتی فرزند خود اقدام نمایند.
ستاد ازدواج دانشجویی کشور با تکیه بر تجربه موفق جریان سازی فرهنگی ازدواج های دانشجویی با محوریت ازدواج به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار تاکنون توانسته دستاوردهای بزرگی از جمله کاهش نرخ طلاق را در بین ازدواج های دانشجویی در کارنامه خود ثبت نماید که در همین راستا طرح تشویقی مادرانه جهت دانش افزایی مهارت های زندگی قشر فرهیخته دانشجو و به طور عام، جوانان این مرز و بوم در جهت فرهنگ فرزندآوری و تربیت صحیح فرزندان برنامه ریزی شده است.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!