پذیرش 1240 نفر در چهاردهمین کاروان همسفر تا بهشت

بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت میزبان 1460 نفر در قالب چهاردهمین کاروان همسفر تا بهشت خواهد بود.

پذیرش  1240 نفر در چهاردهمین کاروان همسفر تا بهشت

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، 620 زوج به عنوان چهاردهمین کاروان از بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت صبح چهارشنبه، بیست و چهار بهمن ماه، وارد مشهد شد تا ضمن زیارت مضجع نورانی حضرت علی بن موسی الرضا )) علیه آلاف تحیه و الثناء(( از برنامه های کاربردی تدارک دیده شده توسط ستاد ازدواج دانشجویی مبنی بر یادگیری مهارت های زندگی بهره مند شوند.
مرکز فرهنگی آموزشی دانشگاهیان (مفاد) تاکنون میزبان تعداد بیش از 4000 زوج دانشجو در قالب بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت، طی سیزده دوره متوالی بوده است.
برنامه های در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در روز اول، پس از ورود به مشهد مقدس و استقبال کریمانه از آنان در مراکز اقامتی، زیارت گروهی، برنامه ))فرصت عاشقی((با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی در حرم مطهر حضرت رضا (علیه آلاف التحیة و الثناء) و استفاده از خوان پربرکت مهمان سرای حضرت خواهد بود.
در صبح روز دوم، برنامه فرهنگی آموزشی ))آشیانه(( ویژه زوجین جهت آشنایی با مهارت های زندگی با سخنرانی دکتر سید محسن فاطمی، استاد دانشگاه هاروارد آمریکا برگزار خواهد شد و در عصر این روز برگزاری تئاتری پرمحتوا و مفرح با محوریت مهارت های زناشویی توسط بازیگران مجرب تئاتر و اهدای جوایز جشنواره فیروزه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.
صبح روز سوم برنامه مخیر زیارت سحرگاهی برای آنان در نظر گرفته شده است و پس از آن نیز می توانند در برنامه های گردشگری پیش بینی شده شرکت نمایند.
در صبح روز سوم هم بعد از برگزاری برنامه زیارت سحرگاهی مخیر برای زوجین، دانشجویان می توانند بعد از صرف صبحانه در برنامه گردشگری بازدید از موزه های آستان قدس شرکت نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!