جشن ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام قرائتی

روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی از برگزاری جشن ویژه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور ویژه حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی طرح همسفر تا بهشت خبر داد.

جشن ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام قرائتی

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی کشور، جشن ویژه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی با حضور مهمان ویژه حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در جمع سیزدهمین کاروان ازدواج دانشجویی با حضور ۷۰۰ زوج دانشجو از سراسر برگزار می گردد.
برنامه های تدارک دیده شده برای حضور سیزدهمین کاروان ازدواج دانشجویی در مشهد مقدس به مناسبت مصادف شدن با بیست و دو بهمن ماه به گونه ای متفاوت برگزار شده که با حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه آغاز شده و با برنامه مهر و ماه ادامه خواهد داشت. گفتنی است این برنامه شامل نمایش فرهنگی آموزشی با محوریت مهارت های زندگی، گپ و گفت خودمانی و سخنرانی مهمان ویژه و عالی قدر حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی و جنگ مفرح با حضور هنرمند فرهیخته ارزشی حسین حقیقی می گردد همچنین تقدیر و اهدای جوایز از برگزیدگان جشنواره فرهنگی آموزشی ۱۰۱ فیروزه نیز در این برنامه انجام خواهد گرفت.
لازم به ذکر است با توجه به استقبال ویژه دانشجویان از طرح ملی همسفر تا بهشت و تعداد بالای ثبت نام کنندگان امکان ثبت نام مرحله دوم ازدواج دانشجویی برای فرودین و اردیبهشت ماه سال آینده فراهم شده است و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به سایت ازدواج دانشجویی مراجعه کرده و پس از تکمیل ثبت نام و تایید مدارک برای انتخاب کاروان اقدام نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!