پذیرش 860 نفر در دوازدهمین کاروان همسفر تا بهشت

دوازدهمین کاروان از بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت میزبان 860 عروس و داماد از سراسر کشور خواهد بود.

پذیرش 860 نفر در دوازدهمین کاروان همسفر تا بهشت

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، 430 زوج به عنوان دوازدهمین کاروان از بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت صبح جمعه، دوازدهم بهمن ماه، وارد مشهد شدند تا ضمن زیارت مضجع نورانی حضرت علی بن موسی الرضا « علیه آلاف تحیه و الثناء» از برنامه های کاربردی تدارک دیده شده توسط ستاد ازدواج دانشجویی مبنی بر یادگیری مهارت های زندگی بهره مند شوند.
از این تعداد 126 زوج آن به صورت گروهی از استان فارس و مابقی از سایر دانشگاه های کشور به مشهد مقدس اعزام شدند.
ستاد ازدواج دانشجویی تاکنون میزبان 2878 زوج دانشجو در قالب بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت، طی یازده دوره متوالی بوده است.
برنامه های آموزشی فرهنگی متنوعی برای سه روز اقامت دانشجویان در این سه روز توسط ستاد ازدواج دانشجویی تدارک دیده شده است : در روز اول، استقبال ویژه از کاروان ، زیارت گروهی در حرم مطهر رضوی، سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری، قرائت پیمان نامه و در پایان روز اول زوجین دانشجو مهمان خوان پربرکت امام هشتم خواهند بود.
در روز دوم برنامه آموزشی با سخنرانی دکتر حمید صادقیان و بعد ازظهر همان روز برگزاری تئاتری پرمحتوا و مفرح با محوریت مهارت های زندگی توسط بازیگران مجرب تئاتر و اهدای جوایز جشنواره فیروزه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.
در صبح روز سوم هم بعد از برگزاری برنامه زیارت سحرگاهی مخیر برای زوجین، دانشجویان می توانند بعد از صرف صبحانه در برنامه گردشگری بازدید از موزه های آستان قدس شرکت نمایند.
لازم به ذکر است با توجه به استقبال زوج های جوان و تعداد بالای ثبت نام کنندگان، ثبت نام در طرح ملی همسفر تا بهشت تا 30 بهمن ماه تمدید شد و متقاضیان برای شرکت در این طرح می توانند به سایت ezdevaj.org مراجعه و پس از انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب کاروان خود اقدام نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!