ثبت نام 16 هزار زوج در طرح همسفر تا بهشت

با آغاز ثبت‎نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت؛ تاکنون بالغ بر 16 هزار زوج در این طرح ثبت‎نام کرده اند

ثبت نام 16 هزار زوج در طرح همسفر تا بهشت

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، از ابتدای ثبت نام بیست و دومین طرح ازدواج دانشجویی تاکنون بالغ بر 16 هزار زوج دانشجو در این طرح نام نویسی کرده اند.

تاکنون بالغ بر16 هزار درخواست در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت شده است که از این تعداد 14 هزار زوج دانشجو مدارک خود را تکمیل نموده و بیش از10 هزار نفر مدارکشان تایید و ثبت نام آنها قطعی شده است.

لازم به ذکر است در ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی که ازبیستم آبان ماه آغاز شده است، تاکنون استان تهران با 2188 زوج، بیشترین ثبت نام را در بین دانشجویان استان های مختلف کشور دارا بوده است و پس از آن ، اصفهان با1563 زوج و سپس استان یزد با 949 زوج دارای بیشترین تعداد ثبت نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی هستند.

همچنین در این دوره از مراسم ازدواج دانشجویی حدود8786 زوج از ثبت نام کننده ها دانشجویان مقطع کارشناسی، 3211 زوج از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، 888 زوج از دانشجویان مقطع کاردانی و 1158 زوج از دانشجویان مقطع دکتری هستند.

روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، در سامانه جدید ازدواج دانشجویی امکانی را فراهم نموده تا هر زوج با داشتن یک پنل کاربری یکپارچه و پس از انجام فرآیندهای تائید مدارک و قطعی شدن ثبت نام در صورت تمایل در آزمون درسنامه «زنان و مردان تفاوت ها و تفاهم ها» شرکت نمایند تا امکان انتخاب کاروان و اعزام به مشهد برای آنان به وجود آید که تا کنون 24 کاروان در سایت ثبت نام نموده اند.

به همت ستاد ازدواج دانشجویی اعزام کاروان ها از 9 دی ماه آغاز شده که تا کنون این ستاد میزبان چهار کاروان با مجموع 776 زوج بوده است و تا تاریخ 21 اسفند ماه 20 کاروان دیگر هم به مشهد اعزام خواهند شد.

گفتنی است طول مدت این سفر سه روز خواهد بود و شرکت کنندگان در این کاروان ها ضمن بهره مندی از هدایا و جوایز و بسته های فرهنگی از مزایای ویژه همچون غذای متبرک حضرت رضا« علیه آلاف التحیة و الثناء» بهره مند خواهند شد.

لازم به یادآوری است مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی برای دانشجویان سراسر کشور تا پایان دی ماه خواهد بود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ezdevaj.org در این طرح شرکت نمایند

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!
احمد می گوید:
خیلی عالی