اولین کاروان بیست ودومین دوره ازداوج دانشجویی نهم دی‌ماه پذیرش می‎شوند

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، ۳۰۰ زوج دانشجو به عنوان اولین کاروان بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت نهم دی ماه وارد مشهد خواهند شد.

اولین کاروان بیست ودومین  دوره  ازداوج دانشجویی نهم دی‌ماه پذیرش می‎شوند

برنامه های در نظرگرفته شده برای شرکت کنندگان در روز اول، پس از ورود به مشهد مقدس و استقبال کریمانه از آنان در مراکز اقامتی، زیارت گروهی، برنامه ((فرصت عاشقی)) در حرم مطهر حضرت رضا (علیه آلاف التحیة و الثناء) و استفاده از خوان پربرکت مهمان سرای حضرت خواهد بود.

در صبح روز دوم، برنامه فرهنگی آموزشی ((آشیانه)) ویژه زوجین جهت آشنایی با مهارت های زندگی و زناشویی برگزار خواهد شد وعصر روز دوم در برنامه ((مهروماه)) به تماشای تئاتر پلاک بیست جهت آشنایی بیشتر با مهارت های زندگی خواهند نشست و در پایان با جنگ عشق شو لحظات مفرحی را خواهند داشت.

صبح روز سوم برنامه مخیر زیارت سحرگاهی برای آنان در نظر گرفته شده است و پس از آن نیز می توانند در برنامه های گردشگری پیش بینی شده شرکت نمایند.

جشنواره ۱۰۱ فیروزه محور برنامه های فرهنگی آموزشی بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت خواهد بود که برپایه اپلیکیشن موبایلی ویژه طراحی شده است و دانشجویان برای استفاده از جوایز نفیس نقدی و غیر نقدی جشنواره، بایستی این نرم افزار را نصب کرده و در مسابقات و طرح های تشویقی طرح ریزی شده شرکت نمایند.

لازم به یادآوری است مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی برای دانشجویان سراسر کشور تا پایان دی ماه خواهد بود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ezdevaj.org در این طرح شرکت نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!