ثبت نام اولیه 9 هزار زوج در طرح همسفر تا بهشت

با آغاز ثبت‎نام اولیه بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت؛ تاکنون بالغ بر 9 هزار زوج در این طرح ثبت‎نام کرده اند.

ثبت نام اولیه 9 هزار زوج در طرح همسفر تا بهشت

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، از ابتدای ثبت نام بیست و دومین طرح ازدواج دانشجویی تاکنون بالغ بر 9 هزار زوج در این طرح نام ;نویسی کرده اند.

دانشجویان می بایست جهت قطعی کردن ثبت نام، مدارک مورد نظر از جمله اصل عقدنامه، اصل شناسنامه زوجين، اصل كارت ملی زوجين و اصل كارت دانشجويی را به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خود تحویل دهند.

یکی از ابتکارات بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتابهشت، طراحی دوره های مجازی از ((مردان و زنان - تفاوت ها و تشابه ها)) یا ((از تفاهم تا تفاوت)) پیش از قطعی شدن ثبت نام بوده است که زوجین می بایست قبل از سفر به مشهد مقدس در این دوره ها شرکت نمایند. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی پیش نیاز آموزش هایی است که زوجین در مشهد فرا خواهند گرفت.

پس از قطعی شدن ثبت نام، دانشجویان می توانند بنا به موقعیت خود، زمان شرک در این طرح را با انتخاب کاروان انتخاب نمایند، به همین جهت متقاضیان می بایست به سامانه ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.org مراجعه نمایند.

همچنین زوج های دانشجویی که در مراسم سال گذشته ثبت نام کرده و موفق به تشرف نشده اند و یا زوجی که سال گذشته ثبت نام کردند اما مدارکشان مورد تایید نبود می توانند با ارائه مدارک خود به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها و انتخاب کاروان به این سفر مشرف شوند.

گفتنی است طول مدت این سفر سه روز است و شرکت کنندگان در این کاروان ها ضمن بهره مندی از هدایا و جوایز و بسته های فرهنگیاز مزایای ویژه همچونغذای متبرک حضرت رضا(( علیه آلاف التحیة و الثناء)) بهره مند خواهند شد.

لازم به یادآوری است مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی برای دانشجویان سراسر کشور تا پایان دی ماه خواهد بود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ezdevaj.org در این طرح شرکت نمایند.

ممنون از اینکه با نظرتان به کیفیت مطالب ما کمک کردید!