زوج دانشجوی شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن: پیمان می بندیم که دشمن مستکبران باشیم

زوج دانشجوی شرکت کننده در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن با اشاره به سخنان حجت الاسلام والمسلمین قرائتی پیرامون ریشه قرآنی راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کردند: زیباترین عبارت را از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی می توانیم اشاره کنیم که گفتند «ما به سفارش قرآن کریم باید کاری کنیم که باعث نگرانی و تشویش کفار شود.»

زوج دانشجوی شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن: پیمان می بندیم که دشمن مستکبران باشیم

همسفر تا بهشت

علی مولایی ـ زوج دانشجوی شرکت کننده در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن که با حضور بی نظیر مردم ولایتمدار مشهد مقدس برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی طرح ملی همسفر تا بهشت اظهار کردند: خیلی خوشحالیم که سفر ازدواج ما با یوم الله بیست و دوم بهمن ماه مصادف شد و در مقابل بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) با یکدیگر پیمان و عهد ببندیم تا مشتی بر دهان استکبار جهانی بزنیم. امروز روز نمایش قدرت ملت جمهوری اسلامی است .

ایشان با اشاره به سخنان حجت الاسلام والمسلمین قرائتی پیرامون ریشه قرآنی راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کردند: زیباترین عبارت را از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی می توانیم اشاره کنیم که گفتند ما به سفارش قرآن کریم باید کاری کنیم که باعث نگرانی و تشویش کفار شود.

این زوج جوان با اشاره به برنامه های برگزار شده توسط طرح ملی همسفر تا بهشت ویژه زوج های دانشجوی سراسر کشور، گفتند: طرح همسفر تا بهشت باعث می شود دانشجویان ما که بعضا با فضای مسمومی مواجه هستند، به کمک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برای رسیدن به آرامش تلاش کنند.

ایشان افزودند: برگزاری این طرح و آموزش های مهارت زندگی در جوار امام هشتم(علیه السلام) به یقین باعث قوام زندگی ما می شود و چه بسا دوستانی که شاید خیلی اهل معنویت نباشند ولی به برکت وجود حضرت رضا(علیه السلام) این طرح باعث تقویت قلوب و معنویت در دل آن ها شود./820/


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟