افتتاحیه چهارمین کاروان «همسفر تا بهشت» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی

مراسم افتتاحیه چهارمین کاروان ازدواج دانشجویی سال 96، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در محل رواق مطهر حضرت زهرا(س) بارگاه منور رضوی برگزار شد.

افتتاحیه چهارمین کاروان «همسفر تا بهشت» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی

همسفر تا بهشت

صالح مدرس زاده ـ به گزارش روابط عمومی طرح ملی «همسفر تا بهشت «، مراسم افتتاحیه چهارمین کاروان ازدواج دانشجویی سال 96، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در محل رواق مطهر حضرت زهرا(س) بارگاه منور رضوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید طباطبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارکه فجر، با اشاره به میزبانی رهبر معظم انقلاب از زوج های شرکت کننده در طرح ملی ازدواج دانشجویی، اظهار کرد: یکی از دغدغه های همیشگی رهبر عزیز جوانان هستند و بهترین جلسات ایشان جلساتی است که مخاطب آن جوانان هستند.

وی افزود: از هوشمندی های رهبر فرزانه انقلاب که نشانه توجه ویژه ایشان به جوانان است این است که زمینه تشرف شما را به بارگاه منور رضوی در ابتدای زندگی مشترک در قالب یک هدیه معنوی فراهم آورده اند.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در ادامه ضمن قرائت پیام تبریک مقام معظم رهبری به زوج های جوان، خاطرنشان کرد: در این پیام کوتاه بایدها و نبایدهای ازدواج مطرح شده است. ایشان الزاماتی مانند وفاداری و عشق ورزی را از بایسته های زندگی مشترک و مسائلی مانند گره افتادن در فضای تعاملی زوجین را به عنوان نبایدهای زندگی مطرح کرده اند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد رهبر انقلاب یکی از بایسته های ازدواج را شادکامی قلمداد کرد و گفت: قطعا شما در همین ماه های ابتدایی این شادکامی را احساس کرده اید که امیدواریم در این سفر بیشتر شود.

وی در بخش پایانی سخنان خود یکی از ثمرات مبارک ازدواج را فرزندآوری دانست و افزود:امیدواریم به برکت این هدیه رهبر معظم انقلاب توفیق زندگی خوبی داشته باشید و فرزندان شایسته ای داشته باشید.


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟