میزان بروز طلاق در ازدواج های دانشجویی بسیار کم است ولی باید به صفر برسد

دبیر طرح بزرگ همسفر در بهشت گفت: ما در این دوره مبارک هر آنچه دیده ایم شیرینی و حلاوت بوده که یکی از آن ها سطح بسیار پایین طلاق بین زوج های دانشجو است که امیدواریم روزی به صفر درصد برسد.

میزان بروز طلاق در ازدواج های دانشجویی بسیار کم است ولی باید به صفر برسد

همسفر تا بهشت

همسفر تا بهشت

صالح مدرس زاده ـ به گزارش روابط عمومی طرح ملی «همسفر تا بهشت»، حجت الاسلام والمسلمین خادمی، دبیر بیست و یکمین دوره طرح کشوری ازدواج دانشجویی (همسفر تا بهشت) در جمع زوج های جوان شرکت کننده در نخستین کاروان این طرح، در رواق حر عاملی بارگاه منور رضوی ضمن قرائت پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به زوج های جوان دانشجو، حضور آن ها در مشهد مقدس را خیر مقدم گفت.

دبیر این دوره از طرح بزرگ همسفر تا بهشت با اشاره به برگزاری جشن بزرگ ازدواج دانشجویی توسط نهاد رهبری در دانشگاه ها، اظهار کرد: این سفر معنوی مبارک که با شام ولادت حضرت زینب کبری(س) همزمان شده که قطعا قدر و شأن و منزلت شما جوانان بیش از آن است، به لطف و محبت رهبر و امامی است که امروز سکان دار نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: ما امیدوار هستیم که بتوانیم به بهترین شکل ممکن توفیق خدمت به این زوج های جوان شرکت کننده در این سفر معنوی را انجام دهیم و از جوار امام هشتم(ع) برای تمام جوانانی که دوست دارند توفیق این همسفری در بهشت را پیدا کنند، دعا می کنیم.

حجت الاسلام خادمی با اشاره به بخشی از دستاوردهای طرح بزرگ ازدواج دانشجویی پس از دو دهه تجربه، یادآور شد: ما در این دوره مبارک هر آنچه دیده ایم شیرینی و حلاوت بوده که یکی از آن ها سطح بسیار پایین طلاق بین زوج های دانشجو است که امیدواریم روزی به صفر درصد برسد.


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟