homeصفحه اصلی contactsمشاوره ها descriptionمقالات video_libraryدوره های آموزشی descriptionاخبار ویژه ازدواج دانشجویی 96۲۸۹
chatارسال بازخورد یا ایده navigationقوانین و شرایط contact_phoneتماس با ما person_pinدرباره ما phonelink_setupدریافت اپلیکیشن

آقایان گاهی فکر می کنند وقتی سکو

آقایان گاهی فکر می کنند وقتی سکوت می کنند وقار به خرج می دهند، و بنظرش می رسد این خانم ها این همه با هم حرف می زنند چه می گویند اصلا؟! و بعد هم بنظرش می رسد که خودش چه مرد متین و کاملی است و می گوید ما 40 تا مرد باشیم یک صدا از من در میاد؟! نخیر!!!!

آقا چون سطح ندارد، اصلا حرف زدن بلد نیست و اگر زیاد حرف بزند قاطی می کند عباراتش را !! چون چیدن اینها درشرایطی که تند تند باید بکار ببرد و ندارد، برایش خیلی ممکن نیست.

خب برای این تفاوت باید چکار بکنیم؟ آیا به اون قسمت نیاز خودمون اصرار داشته باشیم؟ یکی از هنرهای زوجیت، تامین همین اشتراک هست. در نگرش اول به زندگی گفتیم لازم هست که ما ببینیم برحسب نیاز خودمون همسر گزینش نکردیم، زندگی جای گذاشتهای ما هست نه جای برداشتهای ما. هرقدر بگذاریم برداشتهای بیشتری را زندگی به ما برمی گرداند.امتیاز شما به این مطلب کدام است؟