مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت:

50 درصد از زوج های ثبت نام کننده در ازدواج دانشجویی زیارت اولی هستند

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت:

21 دیماه95

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت:

50 درصد از زوج های ثبت نام کننده در ازدواج دانشجویی زیارت اولی هستند

جوادی گفت: با توجه به اینکه 50 درصد از زوج هایی که تاکنون در طرح همسفر تا بهشت ثبت نام کرده اند، زیارت اولی هستند، برای بهره مندی آنان و نیز سایر زوجین از غذای متبرک حضرت رضا(ع) هماهنگی لازم صورت گرفته است.

به گزارش ستاد خبری بیستمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی (طرح ملی همسفر تا بهشت)، حسین جوادی، مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت، امشب در نشست توجیهی عوامل طرح در محل هتل پردیس گفت: براساس رصدهایی که در مجموعه های فرهنگی صورت گرفته، طرح ملی «همسفر تا بهشت« یکی از عظیم ترین طرح های فرهنگی در کشور است و امیدواریم فعالان در این طرح دچار روزمرگی نشوند.

وی با بیان اینکه کار فرهنگی در این طرح یک کار چهره به چهره است، افزود: رویکرد طرح ملی «همسفر تا بهشت« آموزشی و فرهنگی است چرا که اگر خدمات آموزشی و فرهنگی خوبی به زوجین ارائه شود، آثار و برکاتش بسیاری در زندگی آنان خواهد داشت.

جوادی خطاب به زوجین مستقر در هتلهای محل اسکان زوج های دانشجو که به نمایندگی از ستاد ازدواج میزبان دانشجویان مزدوج هستند، تصریح کرد: از تذکر و امر به معروف غافل نشوید و این اقدام را با ظرافت و هوشیاری انجام دهید.

مدیر مرکز فرهنگی اردوهای نهاد رهبری در دانشگاه های کشور گفت: با توجه به اینکه 50 درصد از زوج هایی که تاکنون در طرح همسفر تا بهشت ثبت نام کرده اند، زیارت اولی هستند، برای بهره مندی آنان و نیز سایر زوجین از غذای متبرک حضرت رضا(ع) هماهنگی لازم صورت گرفته است.

ماحصل و آورده طرح، باید تاثیر آموزشی و فرهنگی باشد

در ادامه این نشست، جواد باقری، معاون فرهنگی تبلیغی طرح ملی همسفر تا بهشت اظهار کرد: رویکرد طرح همسفر تا بهشت یک رویکرد آموزش و فرهنگی است؛ طرح «همسفر تا بهشت« در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی برگزار می شود، از این رو باید ماحصل و آورده طرح، تاثیر آموزشی و فرهنگی آن باشد.

وی خطاب به نمایندگان مستقر در هتلها ادامه داد: در انجام فعالیت ها باید نهایت اهتمام و دقت لازم را به کار گرفت چرا که در برابر بیت المال مسئول هستیم و هر چه خالص تر در این عرصه گام برداریم در راستای اقتصاد مقاومتی موفق تر عمل خواهیم کرد.

باقری با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب و تصویر در مجاورت حرم مطهر رضوی و نیز سالن صبا ادامه داد: مراسم «پیوند آسمانی« ویژه زوجهای دانشجو فردا 22 دیماه، پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر رضوی برگزار می شود. همچنین با توجه به اینکه یکی از ماندگارترین و اثرگذارترین برنامه ها، برنامه سحر روز سوم اقامت زوج ها در مشهد است لذا از تمامی نمایندگان مستقر در هلتها درخواست می شود هماهنگی های لازم را داشته باشند و سر موعد در برنامه حاضر شوند.

معاون فرهنگی تبلیغی طرح ملی همسفر تا بهشت با اشاره به برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ویژه زوجین جوان در سالن ابن سینا خاطرنشان کرد: در انتهای سفر، سامانه ای به منظور نظرسنجی زوجین تدارک دیده شده که می بایست حداقل 20 درصد از زوجین در این طرح شرکت کنند تا نظرسنجی به صورت علمی باشد./ر.آ


امتیاز شما به این مطلب کدام است؟