homeصفحه اصلی contactsمشاوره ها descriptionمقالات video_libraryدوره های آموزشی descriptionاخبار ویژه ازدواج دانشجویی 96۲۸۹
chatارسال بازخورد یا ایده navigationقوانین و شرایط contact_phoneتماس با ما person_pinدرباره ما phonelink_setupدریافت اپلیکیشن
شرکت در مسابقه
سلام دوستان همسفر

📚دروس مسابقه شامل موارد زیر می باشد:
1- بنیان های روانی زن و مرد
2- تکنیک های همسران خوشبخت
3- اطرافیان و کنترل دخالت در زندگی

همسفرهای بهشتی؛ پس از مشاهده دروس و شرکت در آزمون هر بخش، می توانید گواهینامه نهایی آن درس را دریافت نمایید.

❗️مهلت شرکت در مسابقه تا 24 شهریور ماه می باشد.

⚠️ نفراتی که گواهینامه هر سه درس را کسب کنند در قرعه کشی مسابقه شرکت داده خواهند شد.

😍 بین 24 نفر اولی که گواهینامه هر سه درس را دریافت کرده اند، یک سفر رایگان مشهد مقدس قرعه کشی می شود

😱 سایر نفرات شرکت کننده، در قرعه کشی سایر جوایز (سفر رایگان مشهد مقدس و پک فرهنگی و ...) شرکت داده خواهند شد.

راهنمای شرکت در مسابقه:

1- برای شرکت در مسابقه در صورتی که ثبت نام کرده اید، باید از طریق منو سایت وارد سایت شوید و در صورتی که ثبت نام نکرده اید باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید: ورود به سایت و ثبت نام از طریق کلید "ورود" در بالای صفحه امکان پذیر است.

2- بعد از ورود به سایت ، برای شرکت در درسنامه ها ابتدا باید اعتبار کیف پول خود را افزایش دهید. برای افزایش اعتبار خود میتوانید از طریق کیف پول اقدام کنید.

3- همچنین شما از طریق بخش دریافت کد هدیه، می توانید کد هدیه خود را وارد کنید و مبلغ هدیه خود را دریافت کنید تا اعتبار کیف پول شما افزایش یابد.

4- برای مشاهده درسنامه ها بر روی لینک درسنامه ها کلیک کنید.

5- در صفحه درسنامه ها شما درسنامه های سایت را مشاهده می کنید و می توانید درسنامه هایی که در کانال و یا سایت برای شرکت در مسابقه در نظر گرفته شده را مشاهده کنید.

6- برای مشاهده درسنامه مورد نظر بر روی آن کلیک کنید تا صفحه درسنامه را مشاهده کنید:

7- برای انتخاب درس، بر روی "شروع دوره" کلیک کنید و در صورتی که اعتبار درسنامه شما از قیمت درسنامه بیشتر باشد می توانید آن را انتخاب کنید تا دوره شروع شود، در صورتی که اعتبار کافی نداشته باشید، باید به صفحه پروفایل خود بروید و از طریق کیف پول اعتبار خود را افزایش دهید.

8- بعد از مشاهده دروس هر بخش آزمون هر بخش را پاس کنید و وقتی تمامی آزمون های یک درسنامه را پاس کردید، می توانید گواهینامه آن را مشاهده و چاپ کنید.